Elektronika Audio-Video

Specjalizujemy się w profesjonalnych systemach Audio-Video, dla domów, mieszkań i obiektów komercyjnych. Współpracujemy z inwestorami, architektami wnętrz i wykonawcami od etapu projektu, dzięki czemu końcowy efekt zapewnia komfort i wygodę mieszkańcom. Stosujemy różne technologie umożliwiające ukrycie nielubianych (a mimo to ciągle koniecznych) przewodów, takie jak na przykład piloty radiowe umożliwiające sterowanie urządzeniami schowanymi za zasłony czy do środka zamkniętych szafek.
Wykonujemy również instalacje video-domofonowe i domofonowe. Systemy monitoringu wizyjnego z rejestracją, analogowe jak i nowoczesne oparte o technologię IP i kamery magapikselowe.
Projektujemy, programujemy i wykonujemy systemy oparte o mikrokontrolery.

Torty

HP2_1890Słodyczy nigdy dość, dobry tort przyciąga wyglądem, zapachem i smakiem.
Dla znajomych robimy torty w stylu angielskim, z czekolady i prawdziwego marcepanu.
Radością warto się dzielić.

 

Fotografia

Czym dla nas jest fotografia? Jak wyglądało by nasze życie bez fotografii? Czasu nie możemy cofnąć. Możemy zapamiętać najpiękniejsze chwile w naszej pamięci, która to niestety jest ulotna. Możemy wspomóc naszą pamięć fotografiami. Nazywane są różnie, mogą to być zdjęcia, kadry, kolorowe obrazki, jetpegi, czy modne ostatnio selfie. Mogą mieć różną formę, kliszy negatywowej, slajdu, odbitki, wydruku, czy elektroniczną prezentowaną na ekranach naszych gadżetów. Wszystkie zatrzymują czas, pozwalają do niego wrócić. Robimy obecnie ogromne ilości fotografii, ale czy je oglądamy? czy potrafimy wybrać kilka kadrów opisujących to co chcemy pokazać?