Całoroczne głośniki do ogrodu

Posted on Posted in głośniki, Sprzęt

Lato

Tegoroczne lato nas nie rozpieszcza, liczba dni słonecznych i jednocześnie bezdeszczowych jest umiarkowana. Dlatego każdą możliwą chwilę warto spędzić w ogrodzie. Dla pełnego relaksu i wypoczynku poza wygodnym leżakiem, potrzebna jest dobra muzyka. Będąc na zewnątrz domu mamy kilka sposobów na słuchanie naszego ulubionego zestawu płyt. Po pierwsze możemy głośniki w domu „rozkręcić” tak bardzo aby słychać je było na zewnątrz, rozwiązanie proste raczej nie poprawi naszych stosunków z sąsiadami. Rozwiązanie drugie to zupełne przeciwieństwo, czyli słuchawki. Nagłowne czy douszne, kablowe czy bezprzewodowe nie ma znaczenia – słuchamy tylko my. Jeżeli nie jesteśmy sami, tylko na przykład z sąsiadem, który przyniósł piwo na wieczór, raczej nie będzie zadowolony z naszej gościnności.

Rozwiązanie trzecie – głośniki w ogrodzie

FreeSpaceGarden

Mogą grać głośno, gdy robimy imprezę (i zaprosiliśmy sąsiadów), mogą grać cicho stanowiąc podkład do relaksującego wieczoru, czy dyskusji z sąsiadem. Rozwiązanie optymalne a do tego nie wymagające z naszej strony nic poza użyciem pilota. Głośniki mamy zakopane w trawniku, schowane między kwiatami czy krzakami, niewidoczne a skutecznie umilające nasz czas.

Zima

Klimat mamy jaki mamy i przyjemne słoneczne dni skupione są zazwyczaj wokół okresu od połowy maja do połowy sierpnia. Gdyby w pozostałe dni było tylko chłodniej i ewentualnie deszczowo, nie było by problemu. Jednak matce naturze deszcz nie wystarcza i musi nas co roku męczyć jego zlodowaciałą postacią, zwaną czasem śniegiem. Latem kiedy słońce prażyło i było gorąco nasze zakopane w ogrodzie głośniki miały się świetnie, a zimą? Nie będzie problemu jeżeli wybierzemy głośniki odpowiednie do naszej strefy klimatycznej, pracujące w zakresie temperatur od -30 do +60 stopni.

Free Space 51

FreeSpace51Jedyne w ofercie BOSE zielone głośniki, oferują dźwięk dookolny na zewnątrz naszego domu, baru, kawiarni, biura i każdego innego miejsca posiadającego trawnik czy ogródek. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na zamontowanie innych głośników na stałej ścianie zewnętrznej. Konstrukcja zewnętrzna pozwala na montaż w ziemi (część głośnika jest zakopana) lub na ziemi czy deskach tarasowych (głośnik jest zwyczajnie postawiony). W obu przypadkach otrzymamy doskonały dźwięk, rozchodzący się w promieniu 360 stopni, oferujący dobre wyczucie szczegółów słuchanej muzyki.

FreeSpaceInsight

 

Unikalna wewnętrzna konstrukcja z jednym przetwornikiem skierowanym do dołu i kanałami akustycznymi prowadzącymi do podstawy, zapewnia wrażenia akustyczne podobne do głośników wewnętrznych. Centralny otwór wydobywa niskie tony, osłona kopułowa odbija wysokie tony, zapewniając odsłuch wokół głośnika. Głośniki są odporne na deszcz, śnieg i mróz, mogą przez cały rok przebywać na zewnątrz.

Pomimo naszego klimatu, producent oferuje pięć lat gwarancji.

 

 


Oferujemy głośniki z montażem, wzmacniaczami i niezbędnymi akcesoriami umożliwiającymi pracę w wielostrefowym systemie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *